Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ

4 posters

Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ

Писане  elihancho1981 Сря Фев 03, 2010 3:30 pm

Нов Турски Сериал Любов Назаем ( Son Bahar)

Актьори: Еркан Петек Кая, Айча Варлъер, Ахмед Мюмтаз Тайлан, Фадик Севин Атасой, Серай Гьозлер, Севинч Ербулак, Челик Билге
Музика: Кърач
Сценарист: Шебнем Чътак
Режисьор: Нихат Дурак



Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ 1335816q


Любов назаем (Son Bahar)- Музика от филма


Всяка есен е като сълза
Сълзи през есента:

Сабиха е красива жена и минава трийсетте. На 18-годишна възраст тя се омъжва за своя любим Мехмет и двамата заедно заминават на работа в Германия. Години наред Мехмет пренася наркотици за една гангстерска групировка. Семейството му е в неведение. След като не доставя една от пратките, Мехмет решава да се скрие от бандата. Тежките години и трудния живот в чужбина водят до решението му да се върне в родната Турция. Докато семейството се подготвя за заминаването, бандитите откриват Мехмет и го убиват пред очите на съпругата му.

След завръщането си в Турция, Сабиха научава истината за съпруга си. От Германия се появява бившата любовница на Мехмет, която й разкрива своята връзка със семейния мъж и факта, че има син от него. Наяве излиза и истината за престъпните действия на Мехмет. Жената твърди, че бандитите са по петите й, оставя сина си на грижите на Сабиха и изчезва.

Галиб е собственик на печатница. Мъж на около 40 години. Започва работа в печатницата още като дете. С припечелените средства и с помощта на шефа си, г-н Ешреф, той успешно завършва образованието си. После се омъжва за дъщерята на своя шеф – Нюрсел. Но Галип е нещастен. Съпругата му е разглезено и претенциозно момиче, което не желае да има дете. След ожесточен спор и тежък конфликт между съпрузите, Галип напуска жена си, но все още не се е развел.

Тези двама души, идващи от два различни свята, се срещат на интервю за работа и така започва една красива и пленителна история

Трейлър на Сериала

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН ТУК


Последната промяна е направена от elihancho1981 на Пет Апр 02, 2010 11:31 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
elihancho1981
elihancho1981

Брой мнения : 34
Вот : 1
Join date : 12.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty От 16.02.2010 в 21:00 часа

Писане  elihancho1981 Сря Фев 03, 2010 3:31 pm

От 16.02.2010 в 21:00 часа
elihancho1981
elihancho1981

Брой мнения : 34
Вот : 1
Join date : 12.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Re: Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ

Писане  leilq Сря Фев 03, 2010 6:41 pm

po koi kanal Shocked
leilq
leilq

Брой мнения : 19
Вот : 1
Join date : 11.01.2010

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Re: Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ

Писане  samanta Нед Фев 07, 2010 1:46 pm

По Нова

samanta

Брой мнения : 6
Вот : 0
Join date : 07.02.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Re: Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ

Писане  He3acnuBka Пет Фев 12, 2010 6:32 pm

Очертава се като интересен на първо четене Very Happy
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Галип от “Любов назаем” – не подозираш какъв е бил животът му!

Писане  elihancho1981 Пет Апр 02, 2010 11:39 am

Като малка Нурсел от „Любов назаем” слушала стиховете на Назъм Хикмет вместо приказки

Нейният съпруг в сериала – Галип, на младини ударил приятелката си…

За Башак Боран Оксал, която изпълнява ролята на Нурсел, съпругата на Галип, участието в сериала „Любов назаем” е първият й опит в телевизията.

33-годишната актриса има десетгодишен стаж в театъра, който включва впечатляващи роли в „Госпожица Юлия” на Аугустус Стриндберг, във „Вишнева градина” на Чехов или „Монолози за вагината” на Ева Енслър.

От 2000 г. Башак е част от трупата на Общинския театър в Ескишехир, която според нея е най-добрата в Турция. В нея изиграх толкова хубави роли, колкото една актриса може да си пожелае за цял живот, казва актрисата.

Тя участва и в театрални представления в Амстердам, където работи един от нейните братя Тонгуч Оксал, който е координатор на фестивала на турските театри и пътува с моноспектакли из цяла Европа.

Тонгуч изиграл решаваща роля Башак да започне да се занимава с театър. Когато била малка, тя искала да стане балерина. Ходила на балет и солфеж, опитала различни инструменти. Когато дошло време да кандидатства, преподавателите преценили, че

структурата на тялото й е малко едричка, за да стане добра балерина

Тя се насочила към театъра и сега е много доволна от избора си, защото в театралните представления често съчетава и уменията си в музиката и танца.

В семейството на Башак, която е родена в Гиресун, културата и изкуството били на голяма почит. Когато била дете баща й вместо приказки и четял стиховете на Назъм Хикмет.

За Башак участието й в „Любов назаем” е било голям шанс. Тя е щастлива, че е работила с режисьора Нихат Дурак и с партньорите си актьори. Признава, че продуцентът Фарук Тургут е поел голям риск, поверявайки й ролята на Нурсел, но смята, че усилията й да научи техниката на актьорската игра пред камера са се увенчали с успех.

Актьорството е моята професия и аз я упражнявам с любов, казва Башак. В свободното си време обича да язди, да плува, ходи на фитнес, гледа филми. С удоволствие кара колело и кола.

Башак не е омъжена. За женитба трябва да срещнеш точния човек в точното време, казва тя.
Нейният „екранен” съпруг в „Любов назаем” наскоро направи самопризнание в телевизионното ток шоу “Между нас казано” – на младини ударил приятелката си…

Еркан Петеккая обяснява: „Бях в лошо настроение, ядосах се и й ударих плесница. Но не с такава сила, с каквато бих ударил мъж.

Не съжалявам за това, което съм направил…

В друго телевизионно предаване той потвърди, че в детството си е прекарал, като героя си Галип, известно време в сиропиталище. Когато бил на пет години и половина родителите му се скарали. Майка му заминала със сестра му за Анкара, а той останал при баща си. Той го гледал известно време, оставяйки го докато е на работа при леля му.

„Това не можеше да продължи дълго, баща ми е малко анадолец, а аз бях доста вироглаво и палаво дете и той ме даде в сиропиталище”, разказва актьорът, според който е останал там не повече от 15-20 дни.

След работа баща му идвал всяка вечер да го види. В сиропиталището малкият Еркан се сприятелил с едно момиченце, с което заедно се люлеели. Един ден люлката го ударила по главата и се наложило да го отведат в болница и да зашият челото му. Когато баща му го видял вечерта с превързана глава, много се ядосал, веднага то взел, а на други ден отишли с влак в Анкара и върнали обратно майка му и сестричката му.

„В живота на човек в един момент става нещо и преобръща живота му. Затова много обичам белега на челото ми”, казва актьорът, който сега много цени възпитанието, което са му дали родителите.
elihancho1981
elihancho1981

Брой мнения : 34
Вот : 1
Join date : 12.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Стотици потребители Свалят Туските Актриси във Фейсбук

Писане  elihancho1981 Сря Апр 07, 2010 12:08 am

Сабиха от „Любов назаем” получава предложения за женитба във Фейсбук

Туба Бююкстюн, позната на българските зрители с главната роля в „Гордата Аси”, има най-много фенове в най-популярната социална мрежа

Айча Варлъер – актрисата, която изпълнява ролята на Сабиха в излъчвания по „Нова телевизия” турски телевизионен сериал „Любов назаем”, получава предложения за женитба във Фейсбук.

„Много е забавно, казва Айча, но засега не им отговарям. В скоро време ще си направя моя страница в Интернет и там ще разговарям с всички, добавя актрисата, която засега държи личния си живот в тайна”.

„За любовта бих направила всичко, казва Айча. Ако се бях влюбила, докато бях в Америка, дори нямаше да се върна в Турция и животът ми щеше да тръгне в друга посока”.

32-годишната сега актриса е живяла над десет години в САЩ, където заминала на 16 години, за да учи музика и актьорско майсторство. Била принудена да се върне в Турция, когато след атентатите в Ню Йорк на 11 септември, не й дали разрешително за работа: „Можех да се омъжа и да остана, казва Айча, но не искала компромис в любовта да бъде цената за оставането й в САЩ. Все пак не съм затворила американската страница, добавя актрисата. Там направих много добри неща”.

Айча е много доволна от работата си в „Любов назаем”. Тя смята, че Сабиха я е показала в нова светлина и

зрителите вече не я асоциират с Пънар, героинята й в сериала „Перла”

с който получи известност в Турция. „Тук започнах от нулата, казва Айча, в Щатите учих музика и участвах в мюзикъли, но не знаех как се играе пред камера. Имах проблеми дори с турския, както и да изпълнявам турски песни”, добавя актрисата, която, когато не играе в сериали, изнася концерти и подготвя издаването на първия си голям албум с акустична музика.

Сабиха е първата главна роля за Айча Варлъер. Тя харесала сценария и характера на героинята си: „Сабиха е много различна от всичко, което съм играла досега. Все ми даваха роли на палави, малко лудички момичета. Много исках да изиграя една силна жена, каквато е Сабиха. Ако ми бяха предложили тази роля преди три години обаче, нямаше да се съглася, не бях узряла за нея. Така се отказах от други предложения за главни роли, които ми бяха направени преди „Любов назаем”.

Айча е много доволна и от работата с екранния си партньор Еркан Петеккая, който изпълнява ролята на Галип: „Той е много добър, много опитен актьор, играе отдавна в сериали и има голяма зрителска аудитория. Мисля, че станахме добра двойка на екрана, а в живота много добре се разбирахме и той ми помагаше в работата”.
Когато говорим за Фейсбук обаче, друга турска актриса – Туба Бююкстюн, позната с главната роля в телевизионния сериал „Гордата Аси”, има най-много фенове в социалната мрежа.

Със 166 900 фена, записали се до момента като фенове на Туба, в специално откритата за това страница

тя оставя далече след себе си Берен Саат, изпълнителката на главната роля в „Забранена любов”

която има едва 29 804 почитатели в мрежата. На трето място е Нургюл Йешилчай, която заедно с Мурат Йълдъръм (Демир от „Гордата Аси”) играе в новия турски сериал „Любов и наказание”.

Новият сериал, в който Туба Бююкюстюн играе – „Да грабнеш сърцето”, със сюжет заимстван от пиесата „Пигмалион” на Бърнард Шоу и филма „Моята прекрасна лейди” с Одри Хембърн, предизвика реакцията на ромите в Турция.

В сериала, излъчван по АТВ, Туба играе момиче от ромски произход, на което млад професор по музика, живял дълго време в чужбина, решава да даде музикално образование. Докато Туба става музикална звезда, той се влюбва в нея и открива непознатия му живот на циганската общност.

В телевизионно предаване, посветено на инициативата на турското правителство за интегриране на ромите в обществото, представител ромска неправителствена организация заяви, че романите и сериалите показват погрешно живота на циганите в Турция. Като пример той даде сериала „Да грабнеш сърцето” и заяви, че неговото Дружество на ромите от Тракия ще заведе дело срещу продуцентите и телевизията, която излъчва сериала.

„Да грабнеш сърцето” е проект на продуцентката Томрис Джиритоглу и се снима от продуцентската къща СИС, които направиха и сериала „Гордата Аси”
elihancho1981
elihancho1981

Брой мнения : 34
Вот : 1
Join date : 12.12.2009

Върнете се в началото Go down

Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ Empty Re: Любов Назаем ( Son Bahar) По Нова ТВ

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите