Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Съществува ли любовта или е просто мит ? EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Съществува ли любовта или е просто мит ? Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Съществува ли любовта или е просто мит ? Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Съществува ли любовта или е просто мит ?

+4
petttto
zanaq
amalia
fantasy
8 posters

Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Съществува ли любовта или е просто мит ?

Писане  fantasy Вто Сеп 06, 2011 9:44 pm

Съществува ли любовта или е просто мит ?


Изповед на една истинска загубена душа, лутаща се сред тълпа от хора без самоличност.
Идеалист, мечтател и твърде сантиментален търсещ истинската, искрена, всеотдайна любов като в приказките по пътя с щастлив край без съблазняващите изкушения криещи се зад всеки ъгъл.

Съществува ли любовта или е просто думичка зад която, иска да се скрие всеки ?
За да покаже на обществеността вижте ме аз имам мъж /жена до себе си и някой ден ще се оженя/омъжа и ще имам деца, а след това ще му мисля дори и с цената на изневерите.
Сблъсквам се все по-често със симптоми сред познати приятели, които обобщавам така:
Нищо че, не я/го харесвате все пак ,като се огледате и ще се успокоите че много хора са във вашето положение …всеки би дал пример с приятелка или приятел които са толкова влюбени че ако открият по-интересен човек от срещуположния пол биха сложили тайно в джобчето си. Като основателна причина да се случи тайно дори и от приятели/ки. Ще поставят границата че, все пак живота има правила да бъде направено тайно изневярата дали за пари,от разочарование от авантюра от скука или ред подобни оправдания служещи като предтекст в изчерпвания на уж романтичния период, който протича само в началото . Така всеки попада в спиралата на живота нещастен от направения избор с неточния човек.
Каква е правилната формула в която се лутам вече 33 години за да разбера съществува ли любовта или е просто мит?
А може би съществува само в приказките,филмите и романите и особенно в ежедневните клишета подхвърляни в форуми, сайтове за запознанства, Скайп, Фейзбук.
Всеки сам разбира и осъзнава че живеем в ера на разнообразието което, принудително диктува неправилните ни стъпки, но и никой не се противи защото изкушението е по-сладострастно от любовта.

Ежедневието ни е пълно с пропагандиращи реклами по телевизия, интернет, списания , вестници, билбордове, радио бъдете различни и нестандартни – секс, алкохол, пари, власт, цигари, мода целящи умопомрачително разсипване на ценностната система при жени и мъже допускащи да бъдат манипулирани като изтрият гена на човешките отношения .

Основна обобщаваща реклама е единна"ценностна система" която да се сведе до пълно отрицание на всичко нормално и до издигане в култ и в център на живота им на неправилните, нередните и абсурдните неща и на тези неща които, са забранени.

Правил съм много опити да вярвам в илюзии че някой ден ще се влюбя истински и ще се влюби истинска жена в мен .
Не живея за мига отдавна живота изтръгна емоционалността ми да се радвам или да бъда щастлив от живота.
Мога само да мечтая че някой ден ,някой ще нахлуе в живота ми и ще ме събуди за да се оттърся от тази реалност и да разбера че не съм сам.

Не знам дали да мисля че аз съм нестандартния в неподходящо време на неподходящо място искащ да бъде истински , да не бъде ограбен от реалността притискаща в стената изискваща от мен да затворя или подменя малко по малко сетивата си на емоционалност и да забравя какво е слънце; луна; звезди; небе вода; природа; любов; доброта; благородство; честност; радост; щастие; удоволствие; удовлетворение; наслада; вълнение; удивление; изненада; самоотверженост; привързаност; приятелство; жал; вдъхновение; ентусиазъм; подем; търпимост; блаженство; еуфория възхищение; сериозност; съчувствие; снизходителност; отстъпчивост; състрадание сдържаност; хладнокръвие; самообладание; хуманизъм.

Благодаря на всички прочели моята изповед просто имах нужда да споделя защото съм толкова незабележим в последните си години че се чувствам незначителен в определени моменти.

С най-добри пожелания за много светлина,здраве и любов на всички хора осъзнали и не осъзнали истината за живота.

Не бъркай искрените думи с определението че са красиви. Защото красивите думи не са искрени.

fantasy

Брой мнения : 2
Вот : 0
Join date : 01.09.2011

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Re: Съществува ли любовта или е просто мит ?

Писане  amalia Чет Сеп 29, 2011 2:42 pm

Не се предавай ,не се отчайвай и твоята звезда ще блесне когато най малко я очакваш
и ще е толкова ярка че ще заличи всичко негативно в душата ти.
Горе главата .

amalia

Брой мнения : 3
Вот : 0
Join date : 29.09.2011

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Съмнявам се че е възможно

Писане  fantasy Сря Юни 20, 2012 9:04 pm

Съмнявам се, че е възможно ..
Всеки път се запитвам живота ли притиска жените да не бъдат себе си ?
Парите ли са движещ фактор в една връзка за да няма сътресения във взаимоотношенията ?
Защо жените, когато получат това което искат и след това се отегчат от половинката си те биха се трогнали или флиртували или влюбили в нов ,който ги е съблазнил с толкова елементарен жест, който в повечето случаи си е фалш с цел креватен секс ?
много много въпроси ... и все загадки за женскиа свят какво иска точно или е променлив като сезоните ..

fantasy

Брой мнения : 2
Вот : 0
Join date : 01.09.2011

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Re: Съществува ли любовта или е просто мит ?

Писане  zanaq Вто Юли 31, 2012 12:53 pm

Определено света тотално се е извратил. Трудно ни е да разберем противоположния пол. Все по-трудно човек може да попадне на себеподобен с еднакво виждане за живота и нещата. На хората им става все по-трудно. Определено смятам, че за съжаление парите са много движеща сила и нещата без тях стават все по-сложни, защото дори и за едно кафе си трябват пари. Не е достатъчно да се обичаме, уважаваме и помагаме, като в един момент се окаже, че нямаме 5 лева за да си купим шоколад и кола дори. За мен парите са движещи, не парите, които изкарва половинката ми, а парите, които изкарвам аз.Но идва момент, че ако половинката не изкарва и се разчита само на моите изнемогвам и някак си се оттеглям , защото не ми е много комфортно.

zanaq

Брой мнения : 7
Вот : 0
Join date : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Re: Съществува ли любовта или е просто мит ?

Писане  petttto Сря Апр 03, 2013 1:04 pm

Ами аз още я търся, като я намеря ще споделя впечатления.







Online TV

petttto

Брой мнения : 26
Вот : 0
Join date : 25.10.2010

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Мит ли е любовта?

Писане  petrova77 Вто Ное 12, 2013 11:50 am

Любовта не мит, но само с подходящия човек. Консултирай се с gledanenakafe.com и няма да съжаляваш!

petrova77

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 12.11.2013

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Re: Съществува ли любовта или е просто мит ?

Писане  PuddleOfmudD Сря Ное 13, 2013 4:52 pm

Аз не вярвам в любовта..колкото и тъжно да звучи товаRolling Eyes 
PuddleOfmudD
PuddleOfmudD

Брой мнения : 26
Вот : 0
Join date : 19.10.2013

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Любовта има различни форми

Писане  Borqna Slaveva Нед Яну 05, 2014 3:32 pm

Аз съм срещала любовта по много и неочаквани начини ......Най-силно съм я усещала с по-възрастен партньор

Borqna Slaveva

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 05.01.2014
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Иска ми се да вярвам, че я има

Писане  svetlanavall Чет Апр 09, 2015 3:49 pm

Здравейте, момичета! На мен ми се иска да я има, и вярвам, че може би е така. Но преживях и оставих наистина много скъп за мен човек. Той започна виртуална връзка с друга, а за мен все нямаше време. Тези дни попаднах на добри текстове за любовта, както във фейса, така и в Интернет. Понякога си мисля, че си струваше да го оставя след пет години съвместен живот, но ме боли. Ето тук прочетох нещо поучително, плаках и си мислех, че наистина е писано като за моята съдба. Не зная как се прави точно линк, дано да успея. Става дума за сайта, който се нарича анна.бг и материалът се казва "Кога жената напуска мъжа" в рубриката за Брак. Ако е така, както е описано тук, значи не съм сама. Но не зная. Какво мислите?

svetlanavall

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 09.04.2015

Върнете се в началото Go down

Съществува ли любовта или е просто мит ? Empty Re: Съществува ли любовта или е просто мит ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите