Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Нарушена менструация EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Нарушена менструация EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Нарушена менструация EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Нарушена менструация EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Нарушена менструация EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Нарушена менструация EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Нарушена менструация EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Нарушена менструация EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Нарушена менструация EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Нарушена менструация Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Нарушена менструация Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Нарушена менструация

Go down

Нарушена менструация Empty Нарушена менструация

Писане  freaka15 Вто Яну 06, 2015 11:25 pm

Здравейте, имам проблем, с който не знам как да се справя и след който се появява друг проблем. Аз съм на 19 години и
основният проблем е цикълът ми. Той никога не ми е бил редовен. И под нередовен имам предвид със закъснение от 10 до 20 дни. Това винаги ми е било проблем, дори и преди да започна половият си живот. Наскоро ( март 2014 г. ) реших да се посъветвам с гинеколог, който да открие причината за този нередовен цикъл. Гинекологът ми реши да ми направи кръвен тест, от който да провери дали въпросният проблем не е от хормоните и ми изписа противозачатъчни, които да пия за да нормализирам цикълът си. След излизането на резултатите от кръвният тест се оказа, че нямам проблеми с хормоните, просто трябваше да пия хапченцата. И да хапчетата наистина ми помогнаха да се справя с проблемът. Пих ги 2 месеца и от тогава цикълът ми идваше като по часовник. Но този месец цикълът ми трябваше да се появи на 25.12., но все още го няма... Бях 99% сигурна, че няма как да съм забременяла, но все пак реших да си направя тест - е оказах се права .. бебе няма, но има друго което ме притеснява, от 20.12 започнах да вдигам температура 37-37.5, и нищо друго, следователно не е грип нито настинка.. ставаше ми лошо, но предположих, че е от повечекото храна по празниците, сега смятам да отида при личния си лекар, за да разбера дали не е някакво възпаление на нещо. Съмнявам се за възпаление на пикочната система, но не съм сигурна. Та въпросите ми са:
1. Може ли да ми закъснява от въпросната температура или възпаление( ако въобще е такова) ?
2. Възможно ли е промяната на времето да промени отново цикълът ми до такава степен?

freaka15

Брой мнения : 1
Вот : 0
Join date : 06.01.2015
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите