Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
не е лесно да си жена EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
не е лесно да си жена EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
не е лесно да си жена EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
не е лесно да си жена EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
не е лесно да си жена EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
не е лесно да си жена EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
не е лесно да си жена EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
не е лесно да си жена EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
не е лесно да си жена EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
не е лесно да си жена Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
не е лесно да си жена Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


не е лесно да си жена

3 posters

Go down

не е лесно да си жена Empty не е лесно да си жена

Писане  valeria Съб Дек 11, 2010 7:28 pm


Не мога да разбера защо природата така яко се е изгаврила с нас жените- на нас живота ни е много по-гаден и свързан с неприятни усещания чисто физически-постоянно се влияем от гадните си женски хормони -или сме в ПМС или сме в цикъл и то какво-минал месеца и хайде пак всичко отначало.

В секса не ни е толкова хубаво, колкото на мъжете -ако беше обратното нямаше да има хиляди форуми за жени, които никога не са свършвали или свършват, но много рядко-имам чувството, че секса е измислен само за кеф на мъжа, защото на тях им и нужно проникване, докато на жената не чак толкова, защото жените не свършват така, а чрез стимулация на клитора или поне по-голямата част-това е много нечестно -трябваше и на нас проникването да ни носи такова удоволствие и оргазъм, както на тях, но уви-нагърбени сме и да раждаме и постоянно да се грижим за външния си вид-гримове, епилации, а на мъжете им и супер айляшко-не се занимават с такива неща, а отгоре на всичко като почнат да остаряват ги мислят за секси- мъж да си на този свят.

valeria

Брой мнения : 5
Вот : 0
Join date : 11.12.2010

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  bu Пон Дек 13, 2010 11:26 am

Уау.... умопомрачително не си права valeria Shocked
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  bu Пон Дек 13, 2010 11:27 am

Smile Smile Smile
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  valeria Вто Дек 14, 2010 12:02 am

bu написа:Уау.... умопомрачително не си права valeria Shocked
защо да не съм и за кое по-точно не съм права?

valeria

Брой мнения : 5
Вот : 0
Join date : 11.12.2010

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  bu Сря Дек 15, 2010 10:52 am

Честно казано първото ти изречение съм го чувала като оплакване от мъже във връзка с нежеланието на партньорките им за близост. Наистина ПМС има и то смея да твърдя при почти всички жени, но той не е причина , а следствие от самотата на жените. Самота, която те, волно или не сами си избират Smile .
А да твърдиш , че на мъжете им е по-приятно....звучи много тъжно, когато го чуеш от жена. Кажи ми защо тогава да си стар ерген е интригуващо и привлекателно за жените(особено ако си с престижна професия), а да си стара мома е просто "диагноза"(независимо колко престижна е професията ти) ? Smile
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  valeria Чет Дек 16, 2010 12:35 am

bu написа:Честно казано първото ти изречение съм го чувала като оплакване от мъже във връзка с нежеланието на партньорките им за близост. Наистина ПМС има и то смея да твърдя при почти всички жени, но той не е причина , а следствие от самотата на жените. Самота, която те, волно или не сами си избират Smile .
А да твърдиш , че на мъжете им е по-приятно....звучи много тъжно, когато го чуеш от жена. Кажи ми защо тогава да си стар ерген е интригуващо и привлекателно за жените(особено ако си с престижна професия), а да си стара мома е просто "диагноза"(независимо колко престижна е професията ти) ? Smile
а ти какво мислиш за жените ?В сравнение с мъжете са по-ощетени ,особено като физика нали ? - с този цикъл ,ПМС и т.н.

valeria

Брой мнения : 5
Вот : 0
Join date : 11.12.2010

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  bu Чет Дек 16, 2010 2:51 pm

Ще се опитам накратко да ти напиша какво мисля(накратко,защото темата е много обширна) Smile
Смятам, че жената е създадена, за да дарява и получава любов, внимание и топлина Smile . Нека не ти звучи поетично, казвам го съвсем сериозно. В природата на жената е да дава живот, дори и на най-дребните неща и да създава около себе си хармония. "Хармония" е ключовата дума Smile Когато ние жените сме самотни(причините могат да са различни) тази хармония не можем да я създадем, защото за нея трябват поне двама и тогава идва лошото настроение, липсата на желание за действие ,хормоналното ниво се нарушава и съответно ПМС е налице(т.е. нашата природа се бунтува). А цикълът сам по себе си не е нещо кой знае какво и не пречи ако има желание за близост.Да ...но ако има с кого(да се разбира човек към който имаш чувства) Smile , а когато няма ето ти отново лошо настроение и оправданието е "цикъла".Не е ли така? И ако това състояние продължи, с натрупването на годинките нещата стават страшни и "диагнозата" ти е готова. Защото ние жените се самозалъгваме(или се опитваме да излъжем другите), че успешната професия е нещо от първостепенна важност. Ние жените имаме нужда от любов и нейното превъплъщение във секс във пъти повече, отколкото мъжете. И това не зависи от конкретната жена, просто природата така иска да бъде.
И ако твърдиш,че на нас ни е по-малко приятно, това е заради избора ти на партньор.Не ме разбирай погрешно-не че конкретния мъж не е добър(между другото смятам понятието "добър" за неправилно), просто ти си направила неподходящ избор ,защото нямаш необходимите чувства, които да раздвижат хормоните ти и да те накарат да ... Smile Smile Smile
Усмихнат ден Smile




bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  valeria Чет Дек 16, 2010 6:39 pm

bu написа:Ще се опитам накратко да ти напиша какво мисля(накратко,защото темата е много обширна) Smile
Смятам, че жената е създадена, за да дарява и получава любов, внимание и топлина Smile . Нека не ти звучи поетично, казвам го съвсем сериозно. В природата на жената е да дава живот, дори и на най-дребните неща и да създава около себе си хармония. "Хармония" е ключовата дума Smile Когато ние жените сме самотни(причините могат да са различни) тази хармония не можем да я създадем, защото за нея трябват поне двама и тогава идва лошото настроение, липсата на желание за действие ,хормоналното ниво се нарушава и съответно ПМС е налице(т.е. нашата природа се бунтува). А цикълът сам по себе си не е нещо кой знае какво и не пречи ако има желание за близост.Да ...но ако има с кого(да се разбира човек към който имаш чувства) Smile , а когато няма ето ти отново лошо настроение и оправданието е "цикъла".Не е ли така? И ако това състояние продължи, с натрупването на годинките нещата стават страшни и "диагнозата" ти е готова. Защото ние жените се самозалъгваме(или се опитваме да излъжем другите), че успешната професия е нещо от първостепенна важност. Ние жените имаме нужда от любов и нейното превъплъщение във секс във пъти повече, отколкото мъжете. И това не зависи от конкретната жена, просто природата така иска да бъде.
И ако твърдиш,че на нас ни е по-малко приятно, това е заради избора ти на партньор.Не ме разбирай погрешно-не че конкретния мъж не е добър(между другото смятам понятието "добър" за неправилно), просто ти си направила неподходящ избор ,защото нямаш необходимите чувства, които да раздвижат хормоните ти и да те накарат да ... Smile Smile Smile
Усмихнат ден Smile




въпроса беше ,че мисля ,че не е честно на нас да се падат тези неприятни усещания по време на цикъл и самия цикъл - аз не мисля ,че не е кой знае какво - например в едит напрегнаг ден само цикъла ти липсва ,много жени имат проблеми с цикъла си и изобщо ни им е приятно като са така , а като прибавим и ПМС преди това ,картинката става съвсем розова , а мъжете са пощадени от тези неща-какво им е всъщност на тях от физическа гледна точка - нищо, живеят си живота много по-безоблачно-това имах предвид и отгоре на всичко жената винаги е по-подценявана от мъжа ,само ,защото е жена и аз незнам защо - не стига ,че търпим всичките тези неща ами въпреки това мъжете винаги ще се мислят за нещо повече от нас -не е честно

valeria

Брой мнения : 5
Вот : 0
Join date : 11.12.2010

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  bu Пет Дек 17, 2010 2:29 pm

Експозето ми по-горе беше в доказателство за това, че не природата ни е ощетила нас жените или още по-малко е несправедлива към нас, а ние жените сами си ги създаваме проблемите, като кога осъзнато, кога не , бягаме от природата си и се отдалечаваме от основната функция ,за която сме създадени Smile. Чисто физически мъжете може би имат по-малко неразположения, но на тях е отредена не маловажната роля да се грижат за "слабия' пол и поколението, а за това им трябва по-голяма физическа издръжливост. Освен това, с риск да обидя феминистично настроените жени, ще споделя мнението си, че в почти всички професионални сфери мъжете са по-добри. Smile Аз лично предпочитам зъболекар -мъж, лекар-мъж, адвокат-мъж,комп.специалист-мъж, архитект-мъж и т.н. Помисли си, ти не би ли имала по-голямо доверие на мъж-специалист в дадена област Smile ? Освен всичко друго , мъжете имат вродено свойство да се концентрират само върху един даден проблем и да хвърлят усилия да се квалифицират само в една област.Докато ние жените, като се приберем от работа, започваме да мислим за другите си задължения, нали Smile
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  valeria Пон Дек 20, 2010 12:41 pm

ами кой ако не природата е виновна ,че изпетваме повече неприятни усещание ?- мен не ме интересува кой е по-добър в дадена област ,но не мисля ,че е честно да търпим всеки месец тези несгоди и напрпимер не е честно ,че някои жени не получават вагинален оргазъм и че проникването е повече кеф за мъжете и те си свършват почти всеки път , а ние не можем - трябваше поне в секса да ни е по-хубаво за сметка на цикъла всеки месец

valeria

Брой мнения : 5
Вот : 0
Join date : 11.12.2010

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  bu Пон Дек 20, 2010 4:43 pm

Весели и усмихнати празници пожелавам Smile
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  petttto Вто Фев 07, 2012 4:03 pm

А аз си мислих че жените са привилегировани и изпитват по-голямо удоволствие при секс ...







Телевизия

petttto

Брой мнения : 26
Вот : 0
Join date : 25.10.2010

Върнете се в началото Go down

не е лесно да си жена Empty Re: не е лесно да си жена

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите