Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

3 posters

Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Sladost Сря Мар 10, 2010 3:03 pm

Повърхностно-да,но всеки човек,който е честен със себе си ще си признае че понякога нещо толкова "незначително" гo разконцентрира и го дразни.Е,кои са нещата,които дразнят вас?Има определени естетически норми,които не е особено добре да нарушаваме.На кое държите най-много?

Нека обобщим или пък да се сетим за конкретни ситуации.
Жени,мъже...и други Laughing ,споделете!!!

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  ???? Сря Мар 10, 2010 3:21 pm

Най-ама най-много от всичко ме дразнят неоскубани или зле оформени вежди.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Anais Сря Мар 10, 2010 4:04 pm

Айде и аз да кажа за най най-дебела жена,която ходи с клин,или с къса пола Crying or Very sad и мръсни хора,мърльовци,да миришат на гадно и да изглеждат все едно си взимат душ само в неделя!

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  ???? Сря Мар 10, 2010 4:49 pm

Anais написа:Айде и аз да кажа за най най-дебела жена,която ходи с клин,или с къса пола Crying or Very sad и мръсни хора,мърльовци,да миришат на гадно и да изглеждат все едно си взимат душ само в неделя!
Оууу Инка смръдливците просто не ги коментирам .... най "обичам" от млад мъж/жена да ми лъхне на пот и парфюм бляяяя

Относно дебеланките,грозно е наистина,като имат килца отгоре да се обличат подходящо за килограмите си,или да започнат да се движат и да опитат да се хранят здравословно.Изборът си е техен

Или нещо като стане модерно и всички си го купуват ама изобщо не се интересуват седи ли им или не,щом е модерно давааааай ....
Както обичам да казвам Границата между модерното и комичното е тънка.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Anais Сря Мар 10, 2010 6:18 pm

Да,за модерното сещам се за онези корсети преди 3год някъде,където масово се носеха.Сещаш ли се?
Всички бяха с такива,на където се обърнеш просто като клонирани...

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Sladost Сря Мар 10, 2010 10:23 pm

Присъединявам се към вашите.
Относно модерното-сега тези ботуши дето масово се носят ugg,ужасни са,а всяко второ младо момиче с такава.
Прекаляването с аксесоарите също ме дразни.
Силен грим през деня.
Дамска чанта в комбинация с маратонки.
ФДТ няколко тона по тъмен от цвета на кожата и рязката граница на врата. Laughing

Зле поддържани нокти-един дълъг един къс,изядени,олющен лак.
Скандинавско руса коса и черни вежди ми е любимото.

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  ???? Сря Мар 10, 2010 10:48 pm

Sladost написа:Присъединявам се към вашите.
Дамска чанта в комбинация с маратонки.
ФДТ няколко тона по тъмен от цвета на кожата и рязката граница на врата. Laughing

Зле поддържани нокти-един дълъг един къс,изядени,олющен лак.
Скандинавско руса коса и черни вежди ми е любимото.
Ели,а с такава чанта и маратонки според теб смешно ли е?
Какво би ви подразнило във външния вид на околните? 15880_9-281x300

И мен фдт,който не си отговаря на цвета на притежателя много ме дразни,особено пък ако е по-светъл уууужас,ноктите също,изядени къс дълъг ... на мен един като ми се счупи режа всичките (е сега отивам на поправка,че съм с гел.
Мен пластмасовите гривнички,гердани и обеци попринцип не са ми по вкуса,пък като се прекали с тях вече почва и да ме дразни

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Sladost Сря Мар 10, 2010 10:57 pm

Диди,тази чанта е по-скоро спортна.Аз имам подобна на Пума и си я купих точно в комплект с маратонките,но и с нея не бих отишла на работа. Very Happy

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Astarta81 Чет Мар 11, 2010 12:43 am

Това за неприятните миризми и прочие няма да го коментирам, защото се съмнявам да има човек, когото да не го дразни, но нещата, които мен изключително много ме дразнят са тези прословути дънки и панталони, които жените не се отказват да носят - тип турски шалвари, на които дъното им виси до коленете Evil or Very Mad Другото са гумените лачени ботуши с равна подметка, дантелена или прозрачна блузка с друг цвят сутиен отдолу или още по-зле - памучен на цветенца. Дълбоките панталони и дънки, обилното количество фон дьо тен или коректор върху мазна кожа ми е любимото! А за мъжете - страшно ме дразни като видя мъж с шкембе, стъкмен в прилепнала тениска или блуза ... Бляк affraid
Astarta81
Astarta81

Брой мнения : 29
Вот : 1
Join date : 16.11.2009
Age : 42
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Anais Чет Мар 11, 2010 1:38 am

Sladost написа:
Относно модерното-сега тези ботуши дето масово се носят ugg,ужасни са,а всяко второ младо момиче с такава.

Да те поправя,не само младо момиче,но и дете.Етърва ми подари на Крис,първо много им се радвах,но от скоро ми се струват грозни и определено са неудобни на детето.А,за мен,никога не съм си и помисляла да си взимам.Груби са ми.

Много аксесоари,понякога харесвам.Зависи ми от облеклото и излъчването на жената.До сега само на мен съм харесвала,но какво значи много?То пак си зависи от възприятие.Ето сещам се,че ужасно се дразня на дебели пръсти като на всеки един има пръстен.И да е хубава ръка,пак ми е грозно.

Силен грим през деня и на мен не ми харесва...и другите изредени от Ели също.

Не понасям израснала и то явно(2-3 пръста)коса,която е боядисвана и неподдържана.
А дълга и разцъфтяла се коса ми идва да отрежа като видя.

Мразя дебели и тежки като нашийник златни/сребърни ланчета на селски дупета.

Astarta81,за неприятните миризми не си права.Има жени,на които не им прави впечатление смръдльото до тях,защото и те си смърдят.Сещам се веднага за градския транспорт,където е пълно с миризливи хора,които се прибират вкъщи и никой не им прави забележка за уникалната им миризма.
С всичко останало,без мъжът със шкембе съм съгласнаWink
На мъж очертано шкембе в тясна блуза не ме дразни,но на жена разпуснати телеса в тесни дрехи ме отвращават.

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Sladost Чет Мар 11, 2010 1:16 pm

Мен демонстриране на тресящи се телеса,независимо от пола,ме дразни.
Обичам масивни бижута,но носени самостоятелно.Аз например имам наистина огромни пръстени,но нося само по един.
Същото важи и за гривните.

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво би ви подразнило във външния вид на околните? Empty Re: Какво би ви подразнило във външния вид на околните?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите