Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Как се предпазвате от забременяване? EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Как се предпазвате от забременяване? EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Как се предпазвате от забременяване? EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Как се предпазвате от забременяване? EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Как се предпазвате от забременяване? EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Как се предпазвате от забременяване? EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Как се предпазвате от забременяване? EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Как се предпазвате от забременяване? EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Как се предпазвате от забременяване? EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Как се предпазвате от забременяване? Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Как се предпазвате от забременяване? Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Как се предпазвате от забременяване?

5 posters

Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Пон Мар 08, 2010 3:43 pm

Smile

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  He3acnuBka Пон Мар 08, 2010 3:50 pm

Най-сигурният начин е да спрем секса lol! lol! lol!
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Пон Мар 08, 2010 3:59 pm

He3acnuBka написа:Най-сигурният начин е да спрем секса lol! lol! lol!
Хаха,да съгласна съм с теб,но мен не ме удовлетворява тази опция,ама никак Laughing

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  He3acnuBka Пон Мар 08, 2010 4:07 pm

Нали знаеш оня стар виц:
"-Сигурното си е сигурно!" - казала монахинята и сложила презерватива на свещта. lol! lol! lol!
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  bu Пон Мар 08, 2010 4:09 pm

Честит празник, момичета ! Smile
....а по конкретния въпрос не смятам, че трябва да мислим само ние lol!
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Anais Пон Мар 08, 2010 4:18 pm

С молитва преди да заспя lol! Не използваме кондом,разчитам на мъжкото му самообладание lol!

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Sladost Пон Мар 08, 2010 5:37 pm

Anais написа:С молитва преди да заспя lol! Не използваме кондом,разчитам на мъжкото му самообладание lol!
И аз два пъти на това разчитах Laughing
Това в кръга на шегата,предимно с презервативи,но обмислям спирала да си сложа.

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Пон Мар 08, 2010 5:41 pm

Аз съм на противозачатъчни и си ми е сууупер

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  He3acnuBka Пон Мар 08, 2010 5:42 pm

Спиралата е чудесно предпазно средство, въпросът е дали организмът ти ще бъде съгласен с "чудесното средство" lol!
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Пон Мар 08, 2010 5:46 pm

He3acnuBka написа:Спиралата е чудесно предпазно средство, въпросът е дали организмът ти ще бъде съгласен с "чудесното средство" lol!
Въпреки всичко,предпочитам си хапчетата поради козметичните ефекти,не знам дали при спиралата има такива,не съм се интересувала,някак си не ми допада идеята това чудо да седи в мен и да има да го мисля дали не се е изместило

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Anais Пон Мар 08, 2010 5:54 pm

И аз не бих си сложила спирала.Изкуствено тяло в мен,само за гърди възприемам Razz.
Била съм на противозачатъчни и с кондоми съм правила секс,от двете съм по скоро за първото.

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Sladost Вто Мар 09, 2010 5:16 pm

Аз никога не съм била на хапчета,една приятелка така качи 15кила за 3 месеца Shocked

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  He3acnuBka Вто Мар 09, 2010 6:27 pm

И аз съм не особено привързана към медикаментозните мерки за сигурост. А спиралата, това от личен опит го споделям, ако наистина организмът не се разбунтува рязко, причинява лек дискомфорт за няколко дни, а след това забравяш, че изобщо съществува. И пет години си "Пей сърце" lol! lol! lol!
He3acnuBka
He3acnuBka
Admin

Брой мнения : 215
Вот : 16
Join date : 15.11.2009

http://belladonna-sepphoras.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Вто Мар 09, 2010 6:50 pm

Sladost написа:Аз никога не съм била на хапчета,една приятелка така качи 15кила за 3 месеца Shocked
Ели а знаеш ли какви точно е пила?От Диането знам,че много се качва,въпреки че го водят нискохормонално.
Но всичко си е и много индивидуално де ... то и затова доктор ги изписва тези неща,някои хора просто не могат да пият такива хапчета

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Anais Вто Мар 09, 2010 7:13 pm

He3acnuBka написа:И аз съм не особено привързана към медикаментозните мерки за сигурост. А спиралата, това от личен опит го споделям, ако наистина организмът не се разбунтува рязко, причинява лек дискомфорт за няколко дни, а след това забравяш, че изобщо съществува. И пет години си "Пей сърце" lol! lol! lol!

Аз съм чела за случаи,в които спиралата се сраства и наистина ме е страх.Никога не бих си сложила,но и мен мисълта за бебе не ме плаши.Имаме само едно дете,така че ако е писано,да става.Ние ще продължим да си се пазим само с молитви,а кондомите са само за разнообразие Laughing

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Sladost Вто Мар 09, 2010 7:19 pm

Е тя Крис вече е голяма,време ви е за второ,но я си ме представи мен с 3 деца с такава малка разлика-ще се гръмна.Искам трето,но след най-малко 5-6години.

Диди,не знам какви е пила,казвала ми е,но не съм запомнила.

He3acnuBka,ти с каква спирала си?

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Вто Мар 09, 2010 7:21 pm

Sladost написа:Е тя Крис вече е голяма,време ви е за второ,но я си ме представи мен с 3 деца с такава малка разлика-ще се гръмна.Искам трето,но след най-малко 5-6години.
Аз съм си го казала много отдавна:
3-тото като изпратя Виктор 1-ви клас

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Anais Вто Мар 09, 2010 7:22 pm

Време,време...мен ме е шубе още.

А как мислите,един приятел ми каза,че нямало понятие скъсан презарватив(от Дурекс,например),ако се съхранявал правилно,не в джоба на дънките ти,например?Попадали ли сте на дефектни?

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Sladost Вто Мар 09, 2010 7:25 pm

На мен на Дюрекс ми се е късал,от тези лилавите Елит,които са тънки.
На Лайфстайл също веднъж ми се е късал.
На Виталис 2 пъти съм ползвала и 2 пъти се скъса. Laughing
Иначе сега купуваме са Дюрекс,аз си ги държа в кутийката в чантата,в нощното шкафче,в жабката на колата.

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  ???? Вто Мар 09, 2010 7:33 pm

Sladost написа:На мен на Дюрекс ми се е късал,от тези лилавите Елит,които са тънки.
Иначе сега купуваме са Дюрекс,аз си ги държа в кутийката в чантата,в нощното шкафче,в жабката на колата.
Същите,Елит лилавите на Дюрекс,изхлузи се презерватива и остана в мен!Такова нещо не съм чула на някой да му се случва!


И ние взимаме Дюрекс,разнообразяваме ги,но на мен лично най-ми допадат червените.
Аз в момента имам едни в жабката на колата,които седят сигурно от 2-3 месеца,когато забравих да пия едно хапче ...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  bu Вто Юни 08, 2010 12:24 pm

bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  tonnysky Пон Яну 16, 2012 6:51 pm

ние минахме на Sportex след поредното скъсване на Durex... И засега не е имало инциденти. А за противозачатъчните... Малко ме е страх да ми ровят из хормоните така.. Smile
tonnysky
tonnysky

Брой мнения : 2
Вот : 0
Join date : 16.01.2012

http://thd-bg.eu/

Върнете се в началото Go down

Как се предпазвате от забременяване? Empty Re: Как се предпазвате от забременяване?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите