Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Тридневна бананова диета за отслабване. EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Тридневна бананова диета за отслабване. Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Тридневна бананова диета за отслабване. Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Тридневна бананова диета за отслабване.

3 posters

Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Sport Сря Юни 02, 2010 3:31 pm

Без чувство за глад с тази диета можете да стопите 2,5 кг мазнини. Особено подходяща e за сезона - ще се изтупате на морето със самочувствие.

Ако се стремите към смъкване на повече килограми започнете диетата 2 седмици по-рано, като я прилагате 2 пъти по 3 последователни дни.

Каква е тази диета? Не се ли дебелее от банана?
Не, бананите - особено презрелите - имат мек слабителен ефект. Комбинирайки ги с обезмаслено мляко ще прочистите организма ви от шлаки. Също така са богат източник на калий и магнезий.

Благодарение на допамина, серотонина и норпинефрина, които съдържат бананите, можете да се предпазите от стомашни заболявания.

Но, няма плод или зеленчук от който да се дебелее, има "дебели мозъци", които ни рекламират ежедневно "дебелеещи химични храни". Докато "живата храна" ни оживява и подмладява, съблазнителните и примамливи "рекламни опаковки" ни състаряват и разболяват. Smile

Ето и разтоварващата бананова диета... Хапвате си мляко и банани 3 последователни дни.

Дневно меню - 4 дo 6 банани и 3 дo 5 чаши обезмаслено мляко. Яжте на обичайния си брой хранения на ден. Можете да си приготвите бананово-млечна каша, коктейл от банани, мляко c лимонов сок, но не забравяйте в промеждутъците да пиете вода.

Консултирайте се винаги с фитотерапевт преди започване на банановата диета и каквато диета да предприемате. Very Happy

Arrow http://dieta-ta.blogspot.com/
Sport
Sport

Брой мнения : 25
Вот : 0
Join date : 04.02.2010
Age : 47
Местожителство : Bratislava

http://fitness-programms.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  bu Сря Юни 02, 2010 3:44 pm

Идеята за бананова диета ми хареса cheers

Има ли някой лични впечатления от средиземноморска диета Smile От доста време се вълнувам от нея, но не мога да намеря подходяща форма за приложението и в къщи ( в смисъл, че нямам нито време нито желание да готвя само за себе си)
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Anais Сря Юни 02, 2010 4:19 pm

Вскякви диети,в които се набляга на една храна само са вредни за организма.Най-полезния вид "диета" е разделното хранене.

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  bu Сря Юни 02, 2010 4:29 pm

За разделното хранене съм съгласна , но тази банановата е само три дни Smile
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Anais Чет Юни 03, 2010 1:24 pm

След тези 3 дни се захранваш като бебе...За мен това е достатъчно като факт,за да не прибягвам до такива драстични и наистина вредни методи за отслабване.

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Sport Пет Юни 04, 2010 11:53 pm

Anais написа:Вскякви диети,в които се набляга на една храна само са вредни за организма.Най-полезния вид "диета" е разделното хранене.

Определено разделното хранене е най-добро и то, ако се отстранят и "вредните химични храни". Подобни диети с определен плод или органични (живи) храни никога не са вредни за организма.

Напротив, за кратко време ни прочистват от утайките натежали в нac и снадбяват с витамини.

Отделен е въпроса какви плодове ще изберете - винаги е хубаво да се комбинират и със зеленчукови салати...
Smile
Sport
Sport

Брой мнения : 25
Вот : 0
Join date : 04.02.2010
Age : 47
Местожителство : Bratislava

http://fitness-programms.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Sport Съб Юни 05, 2010 12:53 am

bu написа:Идеята за бананова диета ми хареса cheers

Има ли някой лични впечатления от средиземноморска диета Smile От доста време се вълнувам от нея, но не мога да намеря подходяща форма за приложението и в къщи ( в смисъл, че нямам нито време нито желание да готвя само за себе си)

Средиземноморската диета е по-скоро съвкупност от хранителни навици. 7 години живях в Кипър и впечатление ми направи особено начина на сервиране - всяко ястие се поднася само за себе си на етапи, пред нас има празна чиния и се обслужваме по желание от вкусотиите. Доста бавничко се похапва храната там.

Много наблягат на морските дарове и барбекюто на жарава. Суровите зеленчуци за разлика от нас се кипват за 3-4 минути, изцеждат и се овкусяват с маслинено олио, сол, пипер и предимно с лимонов сок. Плодовете знаете, че са в изобилие и по-евтини и винаги са на трапезата - по всяко време. Много по-здравословно се хранят от нас.

Пилешкото месо е най-консумираното, по-малко свинско и телешко(steak). Агнешкото e като национално ястие печено със цели картофи, покрито с алуминиево фолио, пече ce в специални пещи. Млечните изделия като сирене, кашкавал и халуми (гюбек) винаги се замезват.

Подправките ca най-вече риган, джоджен и черен пипер, бял оцет, оliva oil. Колиaндъра присъства в салатите, не можах да му свикна.

Много са вариантите за средиземноморската кухня. Начина на приготвяне на ястието е различен. Мусаката им е страхотна - кайма, тиквички, син домат и кaртофки с глазура от бешамел.

C каквото мога ще дам инфо, ако се интерисувате от нещо в повече. Smile
Sport
Sport

Брой мнения : 25
Вот : 0
Join date : 04.02.2010
Age : 47
Местожителство : Bratislava

http://fitness-programms.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Anais Съб Юни 05, 2010 8:01 am

Аз съм твърд противник на диетите,откакто през пубертета правих тази на Лидия Ковачева и за една седмица наистина много бях отслабнала,но после организмът ми се бунтуваше на захранването и изкарвах всичко,което вкарвах в стомаха си.Правила съм и плодови за няколко дни(не помня вече за какъв период),но после пак имах стомашни проблеми,свързани с отхвърляне на всякакъв друг храна освен плод.Освен това има го и момента пристрастяване,който е страшно опасен.Правиш уж за 3дни,но толкова ти харесва резултата,а и стомахът ти вече се е свил и свикнал да гладува и лесно можеш да стигнеш до опасни болести като анорексия и булимия No

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Sport Съб Юни 05, 2010 11:37 pm

Anais написа:Аз съм твърд противник на диетите,откакто през пубертета правих тази на Лидия Ковачева и за една седмица наистина много бях отслабнала,но после организмът ми се бунтуваше на захранването и изкарвах всичко,което вкарвах в стомаха си.Правила съм и плодови за няколко дни(не помня вече за какъв период),но после пак имах стомашни проблеми,свързани с отхвърляне на всякакъв друг храна освен плод.Освен това има го и момента пристрастяване,който е страшно опасен.Правиш уж за 3дни,но толкова ти харесва резултата,а и стомахът ти вече се е свил и свикнал да гладува и лесно можеш да стигнеш до опасни болести като анорексия и булимия No

Да, имаш право. Аз също минах по тези диетични експерименти в училищна възраст и си навлякох гастрит.... Стомаха свиква на това, с което го захранваш, определено не е полезно. Затова се запалих по фитнеса доста рано, но пък се чувствах чудесно и си хапвах от всичко по-малко.

Годините ми прекарани в Кипър така измениха навиците ми на хранене, за щастие без проблеми и диети, а само към един по-натурален начин на живот. Установих и най-важното, че никога не трябва да се яде по часовник, а само когато организма ни подаде сигнал за глад. Защото ние така сме научени да сядaме на масата в определени часове, но не винаги сме гладни. И като се наядем в такъв момент товариме излишно организма и той неправилно обработва поетата храна, защото е все още в процес на самопречистване от ненужните, токсични й съставки, поета през предходнoтo хранeнe.

Много тънкости пренебрегваме. Особено пърженото ястие, което e всекидневно в България, е най-голямата ни вреда. Има толкова разнообразни и полезни начини за приготвяне на храната, които ние не използваме. Но всичко е до навик. Smile
Sport
Sport

Брой мнения : 25
Вот : 0
Join date : 04.02.2010
Age : 47
Местожителство : Bratislava

http://fitness-programms.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Anais Пон Юни 07, 2010 9:54 am

Sport написа:Установих и най-важното, че никога не трябва да се яде по часовник, а само когато организма ни подаде сигнал за глад. Защото ние така сме научени да сядaме на масата в определени часове, но не винаги сме гладни. И като се наядем в такъв момент товариме излишно организма и той неправилно обработва поетата храна, защото е все още в процес на самопречистване от ненужните, токсични й съставки, поета през предходнoтo хранeнe.

Благодаря!Това не го знаех Smile

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  bu Пон Юни 07, 2010 4:53 pm

Благодаря за мненията flower .Трудно е да се гладува - знам Smile , но да се носят ежедневно и ежечасно излишни килограми е още по-трудно Smile
bu
bu

Брой мнения : 195
Вот : 15
Join date : 17.11.2009

Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  ???? Пет Юни 11, 2010 8:02 pm

И аз след като ми се сгади един хубав ден от Дюкан и щях да припадна се зарекох повече никога да не причинявам на организма си подобни глупости

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Тридневна бананова диета за отслабване. Empty Re: Тридневна бананова диета за отслабване.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите