Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Ние във Facebook
Latest topics
» Косопад
Как реагирате,когато... EmptyСъб Ное 30, 2019 2:41 pm by Coldfox

» ДОБАВИ ЛИНК НА ДЕНЯ
Как реагирате,когато... EmptyВто Ное 19, 2019 11:18 am by slavko

» Обичате ли мед
Как реагирате,когато... EmptyЧет Юни 25, 2015 1:19 pm by zara_iv8

» Съществува ли любовта или е просто мит ?
Как реагирате,когато... EmptyЧет Апр 09, 2015 3:49 pm by svetlanavall

» Нарушена менструация
Как реагирате,когато... EmptyВто Яну 06, 2015 11:25 pm by freaka15

» Моето кафе
Как реагирате,когато... EmptyВто Дек 03, 2013 2:54 pm by PuddleOfmudD

» Алкохол
Как реагирате,когато... EmptyВто Дек 03, 2013 2:53 pm by PuddleOfmudD

» Мъже в кухнята
Как реагирате,когато... EmptyВто Дек 03, 2013 2:52 pm by PuddleOfmudD

» Здравословно хранене
Как реагирате,когато... EmptyВто Дек 03, 2013 2:50 pm by PuddleOfmudD

Парфюми и козметика
Как реагирате,когато... Image-3606730-10450103
Онлайн Бутик
Как реагирате,когато... Image-3606730-10735145
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Women's Forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Affiliates
free forum


Как реагирате,когато...

2 posters

Go down

Как реагирате,когато... Empty Как реагирате,когато...

Писане  Anais Чет Апр 29, 2010 11:28 am

Майки на деца,с които вашите си играят и се познавате,предложат на детето ви да си хапне от това,което яде тяхното(солети,например),без да ви питат дали може?
И учите ли вашето дете като яде нещо да предложи на децата около него?

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  ???? Чет Апр 29, 2010 11:45 am

Ами много се дразня някоя майка като отиде и започне да предлага на всички деца по катерушките/пясъчника и.т.н солети или зрънчо,не защото им предлага,нямам нищо против,как не им минава през главите,че тези катерушки и пясъчници са толкова мръсни,че е недопустимо да предлага нещо,което се яде с ръце!
Иначе Еми в такъв случай идва да й избърша ръцете.
Обаче как да обясня на Виктор да не взима???
Добре че е непрекъснато лепнат за Еми и тя като се мръдне малко той тича след нея

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  Anais Чет Апр 29, 2010 11:53 am

Диди,а тях как ги учиш,като ядат нещо да предлагат ли,или сами да си го дъвчат?
(после ще пиша защо питам,но темата ми е важна)

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  ???? Чет Апр 29, 2010 12:17 pm

Е,разбира се че да предлагат!Еми рядко се сеща като яде да предложи и на другите,ама аз я подсещам.Надявам се с времето да си създаде навик,пределено не е от децата където ще си скрият пакетчето и ще се нацупят ако трябва да го споделят с някой.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  Sladost Чет Апр 29, 2010 12:20 pm

Аз на площадката не давам да се яде, както и в движение, казвала съм го и в друга тема-хора сме, а не стадо животни които се се шматка насам-натам и преживят,дразни ме да се разминавам по улиците с дъвчещи и тъпчещи си в устата огромни сандвичи хора, става дума за култура на хранене, която никаква я няма по нашите географски ширини, затова и огромна част от населението е затлъстяло.А и Вики е много гнуслива и докато не си измие ръцете не взима. Тази мания за миенето на ръцете я има от много малка, защото прабаба й(моята баба) яко я наплаши с някакви ужасни истории за мръсотии и болести и тя като се изцапаше имаше един период, в който направо изпадаше в нещо като истерии, истеричен рев докато не я измия, тогава бях много бясна, че така ми стресира детето, но сега като се уталожи остана по-скоро добрата страна.
Когато седнем в някое кафе и и купя някакви бисквити (зрънчовци и чипсове не купувам) винаги предлага, виждала е че аз предлагам и затова, не съм й обяснявала специално, че така трябва, и мисля че това е правилно, защото са деца все пак, неможе едното да яде, а другото да гледа отстрани и да слюнкоотделя.

Sladost

Брой мнения : 844
Вот : 27
Join date : 05.03.2010

Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  Anais Чет Апр 29, 2010 12:37 pm

Крис рядко яде на площадката,но се случва.Идва при мен,избърсваме задължително ръчичките с мокра кърпичка и си взима солетките.И понеже около нея винаги има деца,тя задължително предлага,така съм я научила от малка.Вчера една баба дойде и ми врътна едно мини конско,което започваше с "Не ми се сърдете...",но беше с назидетелен,тип учителски тон и ме ядоса...Тамън отварям солетите и детенцето с бабата,веднага дойде да си вземе.Крис тръгва да му подава и тя вече беше при мен,дръпна си детето от моето и започна тирадата:
"Вижте,не ми се сърдете,вие не сте ми непозната,но не искам да им давате нищо,пълно е с наркомани,не знам кой какво ще им даде.Когато съм наблизо,може да им давате,но иначе наистина предпочитам да не им..."
Това е на кратко.Аз не мога,нито искам да науча Криса да не дава на децата,освен това,аз наистина не съм непозната,децата на бабата(те са близнета)си играят всеки ден с моето и са достатъчно големи и съм убедена,че правят разлика между "майката на Криси" и еди коя си друга жена.
Много се ядосах,защото цялата работа е,че майката не ме харесва и е избесняла като е разбрала как моето дете онзи ден смело им раздаваше бонбони,без аз да питам бабата дали може.Крис имаше три марс бонбони и тя си взе едно,а другите две им ги даде и бабата веднага дойде и ме пита:"Какво е това,какво им дадохте?"Да,може би трябваше първо да попитам,но Крис ме изпревари,просто тя каквото си отвори и веднага дава.
И вчера същата баба,медицински работник(от "любимите ми")си дръпна децата от моето,което беше седнало и ядеше солети и не им даде да хапнат нито една,нито да стоят близо до Криса.
За мен това си е лично отношение на майката,на площадката не съм обичана,прекалено изпъкваме с Крис,защото и двете не ходим "по домашному"... Rolling Eyes

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  ???? Чет Апр 29, 2010 9:32 pm

Инка,какво им обръщаш внимание на бабушкерките?Хич не им се ядосвай.То тези сапунки им промиват мозъците,утре могат да кажат "Не ми гледай детето,че магии му правиш ..."

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  Anais Чет Апр 29, 2010 11:00 pm

martidid написа:То тези сапунки им промиват мозъците,утре могат да кажат "Не ми гледай детето,че магии му правиш ..."

lol!

Anais

Брой мнения : 1078
Вот : 17
Join date : 05.03.2010
Age : 42
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/ina.carina

Върнете се в началото Go down

Как реагирате,когато... Empty Re: Как реагирате,когато...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите